شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۶ ب.ظ
دومین دوره مسابقات قهرمان قهرمانان هالا در اهر برگزار شد
آرخا: روز جمعه ۳۰ تیرماه دومین دوره مسابقات قهرمان قهرمانان هالا (کمربند طلایی) در اهر خاستگاه این هنر رزمی بومی برگزار شد.

آرخا: روز جمعه ۳۰ تیرماه دومین دوره مسابقات قهرمان قهرمانان هالا (کمربند طلایی) در اهر خاستگاه این هنر رزمی بومی برگزار شد.

در این مسابقات که در سالن ۲۲ بهمن آموزش و پرورش اهر برگزار شد، جمعی از شهروندان و مدیران ادارات اهر حضور داشتند.

این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و در قالب سه  استایل هاتزا (اجرای فرم)، داواباورا (حرکات پرنده ای) و فول بزوخم (مبارزات آزاد رینگی) با شرکت ۳۶ ورزشکار از ۹ استان کشور برگزار شد.

در وزن ۵۲- کیلوگرم علی قاسمی از استان قم، ۵۶- کیلوگرم هادی عزتی از آذربایجان شرقی ( اهر) ، در وزن  ۶۰- کیلوگرم امیر علی زاده از استان تهران، ۶۵- کیلوگرم مهرداد رحیم پور از آذربایجان شرقی(اهر)، در  ۷۰- کیلوگرم بهنام بهروان آذربایجان شرقی(اهر)، در ۷۶- صمد برزگری از آذربایجان شرقی (تبریز)، در وزن  ۸۲- کیلوگرم مهدی بابایی از آذربایجان شرقی(تبریز) و در ۸۲+ کیلوگرم حسن بهامین از استان آذربایجان شرقی(تبریز) جایگاه قهرمان قهرمانان این دوره از مسابقات کشوری را کسب کردند.

همچنین؛ پرویز مظلومی در رشته هاتزا و حسن بهامین در رشته داواباورا موفق به کسب لوح طلایی این مسابقات شدند و داود اصغری نیز لوح اخلاق این مسابقات را از آن خود کرد.

محمدحسین حاجسار از استان قم و سعید امجدیان از استان کرمانشاه برنده جایزه نقدی این مسابقات شدند.

گفتنی است؛ هفته فرهنگی ورزشی هالا از ۲۴ الی ۳۰ تیرماه با برگزاری مجموعه های برنامه های فرهنگی و ورزشی در اهر برگزار شد.

Comments are closed.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی آرخا می باشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد
دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران